Podporujeme

U nás v Bylinkách máme rádi zdravý životní styl, aktivní rodinný život a když si lidé umí pomáhat. Proto podporujeme projekty, které prezentují naše myšlenky a dělají svět zase o něco zelenější.


#spolecnetozvladneme

Jak možná někteří z vás vědí, semínka vašich oblíbených bylinek sejeme do květináčů zhruba 2 měsíce před tím, než je vyšleme do světa. Když jsme tedy letos v lednu seli a o mnoho týdnů dříve plánovali, kolik bylinek asi během února,března a května slupnete, vycházeli jsme, jako obvykle, ze zkušeností z let minulých. A i když už se v té době možná začal psát příběh jara 2020, asi nikoho nenapadlo, jak moc to ovlivní život každého jednoho z nás, že celý trh s ovocem a zeleninou, (kam naše bylinky patří), bude vzhůru nohama. A, že v období, kdy obvykle hledáme ve skleníku místo pro každý jeden květináč, budeme mít bylinek přebytek.

I tak máme to štěstí, že i přes mnoho změn, které se protkaly do našeho každodenního Bylinkového režimu, můžeme stále tak nějak fungovat a ty naše zelený radosti dodávat na vaše stoly a parapety.

Ale přebytky tu jednoduše jsou, a protože nám nepřijde správný všechny ty nádherný bazalky a petrželky vyhazovat na kompost, a protože gastronomie je už z podstaty naše vášeň, rozhodli jsme se oslovit naše oblíbené podniky, které teď sami, jako spousta z nás, válčí o sto šest.

A tak máme tu čest spolupracovat s fantastickou Zuzkou (Dezertína) a Peterem (Būcheck), kteří vám vozí ty nejlepší dezerty a supersendviče, které se vám ani nevejdou do pusy.

Little Saigon Brno vás zásobuje vietnamskýma dobrotama, které (co si budem) se doma prostě napodobit nedají.

A když vás z těch všech zpráv polije horko, není lepšího receptu než objednat si Ještě jednu zmrzlinu.

A pak je tu KOISHI fish & sushi restaurant, které nám pomáhá spojit se třeba s Food not Bombs Brno a dalšími mnoha dobročinnými projekty a posouvá tak naši myšlenku zase o krok dál.

Všechny tyhle podniky a super lidi, kteří za nimi stojí, nám pomáhají, abychom přebytky bylinek využili smysluplně a ke každé dobrotě, kterou si u nich objednáte, přiloží pro potěšení květináč té naší suchohrdelské bylinky.
Protože dobře vědí, že těžké časy dokáže zmírnit jen radost a naděje a že jedině #spolecnetozvladneme.

Děkujeme, že nám pomáháte a děkujeme i vám, kteří pomáháte zase jim. ♥️

Opatrujte se!

Zjisti více →

Projekt 450 ml NADĚJE

Projekt 450 ml NADĚJE, je zaměřen na získávání bezplatných prvodárců krve pro transfuzní oddělení nemocnic po celé Českém republice.

Zjisti více →

Sociální automobil

Tento projekt je postaven na velice jednoduché, ale podstatou velmi závažné myšlence. Za spoluúčasti měst a firem našeho regionu bychom chtěli pomoci vytvářet, zdokonalovat a obnovovat vozový park v zařízeních, která svoji činnost zaměřila na výchovu, vzdělávání, rehabilitaci nebo integraci lidí zdravotně či mentálně postižených.

V našem regionu byla navázána spolupráce se sdružením CENTRUM SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ZNOJMO. Díky příspěvkům měst a firem včetně Bylinky s.r.o.,byl organizaci předán už druhý užitkový automobil DACIA DOKER.

Zjisti více →

Staňte se partnerem

Cítíte to jako my a připravujete podobný projekt, se kterým potřebujete pomoci?

Kontaktovat