Podporujeme

U nás v Bylinkách máme rádi zdravý životní styl, aktivní rodinný život a když si lidé umí pomáhat. Proto podporujeme projekty, které prezentují naše myšlenky a dělají svět zase o něco zelenější.


Projekt 450 ml NADĚJE

Projekt 450 ml NADĚJE, je zaměřen na získávání bezplatných prvodárců krve pro transfuzní oddělení nemocnic po celé Českém republice.

Zjisti více →

Sociální automobil

Společnost KOMPAKT s.r.o. za spoluúčasti měst a firem regionu  vytváří, zdokonaluje a obnovuje vozový park v zařízeních, která svoji činnost zaměřila na výchovu, vzdělávání, rehabilitaci nebo integraci lidí zdravotně či mentálně postižených.

Zjisti více →

RAFAEL DĚTEM, nadační fond

RAFAEL DĚTEM, nadační fond byl založen v roce 2014, jako nezisková organizace. Snaží se pomáhat především nemocným či opuštěným dětem na území celé ČR, věnovali nadační příspěvky například organizaci DEBRA ČR, SOS Vesničkám, dětem na různé rehabilitační pobyty, na zdravotní pomůcky a zařízení, dětským domovům pomáhají s nákupem oblečení, se zaplacením lázní, s výstavbou hřiště a canisterapií.

Zjisti více →

znesnáze21

znesnáze21 je nadační fond pomoci, který umožňuje snadné a rychlé založení projektové sbírky a získání finanční podpory na překonání náročného období, které vás může v životě potkat.

Zjisti více →

NN NIGHT RUN BRNO

NN NIGHT RUN Brno je tradiční sportovní běžeckou událostí v Brně. Pod záštitami  hejtmana jihomoravského kraje Mgr. Jana Grolicha, primátorky města Brno JUDr. Markéty Vaňková, starosty MČ Brno-Jih Mgr. Josefa Haluzy a europoslance Mgr. Tomáše Zdechovského.

Zjisti více →

Staňte se partnerem

Cítíte to jako my a připravujete podobný projekt, se kterým potřebujete pomoci?

Kontaktovat